Zamigaj.pl to grupa certyfikowanych tłumaczy i wykładowców języka migowego od lat związana ze środowiskiem osób g/Głuchych i słabosłyszących.

Naszym celem jest dostawa specjalistycznych usług z wykorzystaniem języka migowego (PJM) wspieranych przez nowoczesne technologie IT i wideo, a także popularyzacja samego języka migowego.

W codziennej pracy zespół nasz współpracuje z administratorami sieci, programistami, filmowcami i montażystami zarządzającymi zapleczem technicznym naszej szerokiej oferty.

Oferujemy tłumaczenia on-line języka migowego, gdzie tłumaczymy w czasie rzeczywistym rozmowę z osobą g/Głuchą. Zajmujemy się realizacją i montażem filmów wideo tłumaczących treści stron i prezentacji na język migowy. Prowadzimy kursy i szkolenia indywidualne i zorganizowane języka migowego w trzech poziomach zaawansowania. Zapewniamy profesjonalne tłumaczenie w języku migowym konferencji lub spotkań.

Zapraszamy do współpracy!

logolikejonWłaścicielem marki Zamigaj.pl jest Fundacja Likejon powstała w 2009 roku w Lublinie. Jednym z celów Fundacji jest integracja społeczna osób niepełnosprawnych. Więcej na temat Fundacji można dowiedzieć się na stronie www.likejon.pl